1 червня у київському палаці спорту проходив Кубок Президента України з рукопашного бою серед силових структур. За останні два роки змагання набули досить високого рівня, адже у них беруть участь чемпіони та призерери України, Європи та Світу (колишні та діючи)  різних видів єдиноборств. Серед учасників вважається дуже престижним виграти Кубок президента, тому що переможець, є переможцем представників різних видів спорту. Майже всі учасники Майстри спорту України. Є і майстри спорту України міжнародного класу та Заслужені Майстри спорту України. Всього у змаганнях взяли участь 180 учасників. За регламентом можна було виставляти по дві команди від одного відомства. Це команди: Управління Державної Охорони, Збройні Сили України, Державна прикордонна служба України, Національна поліція України (спецпідрозділ “КОРД”), Національна гвардія України, Головне Управління розвідки України, Державна служба спецзв’язку та захисту інформації, Державна служби з надзвичайних ситуацій України, Державне антикорупційне бюро, Державна кримінально-виконавча служба.
Дуже приємно, що серед 180 учасників були і 4 вихованця Ніжинських  спортивних шкіл.
60 кг – ІІІ місце посів представник Нацгвардії України, діючий спортсмен та тренер Полтавцев Олексій ( МСУ з дзюдо та МСУМК зі спортивного самбо);
65 кг – ІІІ місце – діючий спортсмен, представник Управління державної охорони Куліч Андрій (МСУ з хортингу);
70 кг – І місце – Сірик Олег, представник Управління державної охорони (МСУ зі спортивного самбо);
80 кг – 9 місце – Шило Максим ( 1 перемога, 1 поразка), діючий спортсмен, представник Державної служби з надзвичайних ситуацій України (МСУ з бойового самбо та МСУМК з хортингу).
Вітаємо тренерів Смалія Костянтина, Полтавцева Сергія, Васильєва Олександра та Кудлай Павла, які готували свого часу спортсменів, котрі досі гідно представляють  Ніжин на змаганнях різного рівня.
  А у командному заліку І місце – Управління Державної Охорони, ІІ місце – Управління Державної охорони, ІІІ місце – Державна прикордонна служба України.
На фото- Куліч Андрій – переможець Кубку Президента України у командному заліку.

Джерело: Нежатин