У КП “ВУКГ” просять ніжинців не завалювати місто гіллям
Як боротися зі стихійними сміттєзвалищами – це проблемне питання порушується в стінах міської ради досить часто. Не всигають комунальні служби прибрати стихійне сміття, а вже за день-два недобросовісні жителі встигають накидати купи гілля в різних місцях Ніжина.

З приходом весни кожен господар наводить лад біля свого будинку та на прилеглій території, виникає потреба в обрізанні дерев, лози. Гілля на контейнерних майданчиках значно побільшало! Але чому наводячи лад біля своїх будинків Ви, шановні ніжинці, з такою неповагою відноситесь до тяжкої праці людей, які наводять цей лад у всьому місті.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» ще раз звертається до всіх мешканців міста з проханням не завалювати гіллям контейнерні майданчики, а поміщати подрібнені гілки у контейнери, або хоча б, компактно зв’язувати їх у снопи для зручного завантаження на транспорт.

У КП “ВУКГ” постійно нагадують про умови договору:

До твердих побутових відходів належить лише сміття, яке накопичується в будинку в повсякденних умовах життя людини. Сміття забирається згідно з нормою накопичення на одну людину, яка становить в середньому 2 м³ на рік. Відповідно до цього, 1 мешканець має винести 1 раз на тиждень 0,038 м³ = 1 торбина об’ємом 35 л.

Тож мешканці мають усвідомлювати, що завалюючи майданчики для збору ТПВ гіллям, вони просто порушують правила благоустрою. Адже все, що вище норми накопичення, мешканці мають вивозити на полігон самостійно, оскільки у тариф за вивіз ТПВ такі значні обсяги гілля не закладено.

Колектив підприємства розраховує на Вашу підтримку і розуміння. Любіть наше місто, як любимо його ми!

Джерело: КП “ВУКГ”
Фото: КП “ВУКГ”