На сьогодні фахівці в Ніжинській Інспекції з благоустрою практично відсутні. Єдиний працівник написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Про це УН стало відомо під час чергового засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради, сьогодні, 9 лютого.

Повідомляється, що 15 лютого, за власним бажанням залишає займану посаду єдиний працівник інспекції. Наразі оголошено конкурс на посаду начальника інспекції та головного спеціаліста, заяви бажаючі повинні подати до 20 лютого.

Як відомо з положення про Інспекцію з благоустрою міста Ніжина, до складу відділу повинні входити начальник та два інспектори.

На засіданні було озвучено тезу про те, що робота в даному відділі носить специфічний характер, адже дає велике моральне навантаження. Збалансувати цю особливість пообіцяли достатнім рівнем заробітної плати, преміальними та надбавками.

2-GRAY

Основними завданнями інспекції є контроль   за   дотриманням   правил   благоустрою   території   міста Ніжина, забезпечення чистоти та порядку в місті, сприяння розвитку та поліпшенню стану благоустрою міста Ніжина, притягнення  винних  осіб  до  відповідальності  за  порушення  законодавства  у  сфері благоустрою та профілактика запобігання правопорушень в сфері благоустрою (Положення про Інспекцію з благоустрою міста Ніжина).

Ольга Рогачова