promorolik

Проморолик  для просування Ніжина в рамках конкурсу «7 чудес України. Історичні міста та містечка» дозволить подивитися на місто над Остром з висоти пташиного польоту.

Ролик був створений командою народного депутата України Олександра Кодоли в рамках конкурсу для популяризації туристичних можливостей міста.

«Ми хотіли показати красу Ніжина з незвичного ракурсу. І нам це вдалося. Місто з висоти виглядає просто чудово.  Вважаю, що поширення цього відео стане ще одним способом популяризації Ніжина. Наша команда багато для цього робить.  Зокрема, це і патріотичний велопробіг 28 червня. Це і великий прес-тур за участю понад 30 представників загальнодержавних і регіональних ЗМІ, який ми організували і провели разом із фондом Миколи Томенка «Рідна країна» 1 липня. Такого потужного журналістського десанту, який приїхав познайомитися із історією, архітектурою та традиціями Ніжина, тут ще не бачили.  Тепер хочемо поширити і це відео, яке дозволить показати Ніжин ще більш красивим і привабливим», — говорить народний депутат України Олександр Кодола.

«Сьогодні ми ставимо завдання, що б наше місто уві               йшло до сімки переможців конкурсу «7 чудес України». Перлина Лівобережної України – Ніжин достойний вважатися 7 чудом України. Ну а ми будемо робити все можливе, щоб люди знали про Ніжин і з задоволення приїжджали до нього», — підкреслив Олександр Кодола.

Нагадаємо, що проголосувати за Ніжин в рамках конкурсу «7 чудес України. Історичні міста та містечка» можна на сайті «7 чудес України» за посиланням http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/. Для того, щоб ваш голос було зараховано необхідно позначити 7 міст-фіналістів.