Сьогодні, 15 вересня, у Ніжині, біля пам’ятного знака загиблим землякам в роки  Другої Світової війни, відбувся мітинг з нагоди відзначення 78-річниці визволення міста від фашистських загарбників.

Ветеранів війни, всіх присутніх з цією датою привітав Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

«Герої – ті, хто визволили наше місто від фашистських загарбників, ті, хто багато років його розвивав, ті, хто сьогодні захищають нашу державу. Щирі слова вдячності – нашим ветеранам, їм ми можемо сказати: «Дякуємо за життя!». Вони – приклад самовідданості. Зі святом всіх!» — підкреслив Олександр Михайлович.

Перед початком заходу міський голова потиснув ветеранам руки, поцікавився станом здоров'я, пообіцяв, що влада докладе всіх зусиль, аби покращити їхнє життя.

Голова Ніжинської міської організації ветеранів України Людмила Величко вручила міському голові Олександру Кодолі Подяку від ветеранської організації Чернігівської області за активну співпрацю у патріотичному вихованні молоді.

Дітлахи вручили ветеранам квіти, привітали їх зі святом. Дуже символічна картина — майбутнє покоління дякує старшому за подароване життя!

Голова первинної ветеранської організації партизанів та дітей війни, Почесний громадянин Чернігівської області, член партизанського загону «За Батьківщину» Петро Кропив’янський привітав земляків зі святом і попросив артистів виконати на замовлення ніжинських ветеранів пісні «Катюша» та «Смуглянка». Артисти зробили це залюбки.

Коли дітлахи дарували Петру Андрійовичу квіти, він промовив, що це – найкращий подарунок, який тільки може бути для ветерана – бачити малечу, яка народилася і живе під мирним небом.

Хвилиною мовчання присутні вшанувати пам’ять земляків, які загинули в роки  Другої Світової війни. Пролунали три військових залпи.

На меморіальні плити лягли живі квіти. Ніжинські артисти підготували невеличкий концерт.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора