4 травня у Ніжині — День міста. Як завжди, привітати місто з Днем народження зібрались всі, хто по-справжньому любить Ніжин і розділяє з ним усі важливі події.

До свята долучились почесні гості. Серед них —  народний депутат України Олександр Кодола, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря і чисельна делегація іноземних гостей. Зокрема, делегація парламентарів та бізнесменів з Латвійської Республіки, яка на запрошення Олександра Кодоли цими днями перебуває у Ніжині.

Святкування розпочалися з урочистої ходи по Гоголівській вулиці. Після покладання квітів до пам'ятного знаку «Герої не вмирають» гості свята вітали ніжинців зі сцени на центральній площі.

З-поміж щирих вітань особливо запам`яталося вітання Олександра Кодоли. Адже він подарував місту сертифікат на будівництво пішохідного фонтану на суму 2,5 мільйона гривень, вручивши його Ніжинському міському голові Анатолію Ліннику. Немає жодних сумнівів, що фонтан додасть Ніжину особливої атмосфери, підкреслить його індивідуальність та стане справжньою окрасою Ніжина. «Я переконаний, що кожен успіх Ніжина — це заслуга його мешканців — щирих, мудрих та надзвичайно гостинних. А усі досягнення, якими багате місто, складаються з їх щоденної праці, знань і талантів.  Тож бажаю усім мешканцям нашого славетного міста міцного здоров’я, любові, родинного затишку, щасливої долі й Божого благословення, а славному місту — миру та процвітання!» — зазначив Олександр Кодола у своєму вітальному слові.