10 січня на міжвідомчій нараді керівників управлінь, відділів, підприємств, установ та закладів, міський голова Олександр Кодола представив загалу новопризначеного очільника нового комунального підприємства «Ніжин FM». Ним став Володимир Хоминець. До цього призначення, Володимир тривалий час був керівником рекламно-інформаційної агенції «Nizhyn-Media» у Чернігівській Медіа Групі. Знають ніжинці його і як яскравого ведучого та шоумена.

Пише Ніжин.City.

Основними завданнями нового комунального підприємства є поширення об’єктивної інформації про суспільно-політичне, економічне та культурне життя Ніжинської територіальної громади, всебічне висвітлення діяльності Ніжинської міської ради Чернігівської області, її виконавчого комітету, посадових осіб виконавчих органів Ніжинської міської ради, міського голови міста Ніжина, інформування населення громади з різних життєвих питань.

У напрямках діяльності:

1. Інформаційна діяльність:

— інформування населення про важливі події соціально-економічного, суспільно-політичного, культурного життя громади;

— створення культурно-просвітницьких рубрик.

2. Комерційна діяльність:

— надання платних послуг (музичні вітання із використанням аудіозаписів українських та закордонних артистів естради, реклама, звернення і заяви підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, оголошення та створення рубрик на замовлення);

— надання послуг в організації та проведенні концертів, фестивалів, вистав, аукціонів тощо.«Це буде наше, ніжинське FM радіо. Його створення ми затвердили рішенням міської ради ще влітку. Я підписав лист до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України щодо резервування нам частоти FM-діапазону. Думаю вже в І півріччі матимемо змогу почути своє, комунальне радіо «Ніжин FM».

Рішення про створення радіо прийшло після ліквідації комунального телебачення, якого вже тривалий час не було «як такого». Та й створити й утримувати повноцінний місцевий канал телебачення — це десятки мільйонів гривень, дуже важко для громади. А радіо – це те, що реально можемо зробити і громада матиме свій власний «голос» в ефірі. Хочу, щоб наше радіо було цікавим. Щоб були й новини, і розважальні програми, і зустрічі з цікавими особистостями: спортсменами, митцями, політиками, гостями міста. У нас багато кому є що сказати, поділитися досвідом і думками. Хай будуть і замовлення вітань, і реклама місцевого бізнесу. Думаю у нашого радіо є перспективи. І чути його будуть і в маршрутці, і на ринку, і у власному авто», — Олександр Кодола, міський голова.

Ніжин.City запитав Володимра Хоминця про кроки створення ФМ радіо в Ніжині.

«Перш за все необхідно створити саме підприємство, облаштувати студію прямого ефіру, створити міцну команду, і, головне, стати кращим радіо громад», — зазначає Володимир Хоминець.

— Раніше наголошувалося, що на час становлення, вирішення організаційних питань, Ніжин ФМ можна буде почути з соціальним мереж. Як це буде і коли?

— Поки що це на рівні ідеї. Наскільки це реально не можу сказати, проте ми прикладемо максимум зусиль, щоб Ніжин ФМ якомога скоріше зазвучав в ефірі.

— Де буде знаходитися ваша редакція та студія?

— Четвертий поверх міськвиконкому.

— Дякую!

Наталія СОКОЛ, Валерій КИЧКО

Фото зі сторінки Володимира Хоминця