Естрадно-гімнастичний колектив «Ефект» спортивного клубу «Легіонер», художнім керівником якого є Ольга Московська, візначив п’ять років з дня свого заснування. З перших днів «Ефект» не перестає здобувати перемоги та призи на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, прославляючи своє рідно місто Ніжин.
З нагоди ювілею 3 червня у міському будинку культури відбувся святковий концерт за участі вихованців колективу : значна частина номерів удостоєні Гран-прі та перших місць на всеукраїнських і міжнародних фестивалях і конкурсах. Урочистий захід зібрав повний зал шанувальників. Прийшли привітати «Ефект» секретар міської ради Валерій Салогуб, депутат міської ради Олександр Шалай, начальник управління культури та туризму Тетяна Бассак, начальник відділу спорту та туризму Павло Глушко, представники педагогічного колективу ЗОШ №10, директор музичної школи Олександр Голуб з учнями, батьки вихованців.
— Дякую за талант і професіоналізм, творчий пошук, вагомий внесок у розвиток культури міста, Років 10 тому, я в Чернігівському театрі із заздрістю дивилася на менську циркову студію, і думала, як їм повезло. І сьогодні у Ніжині є « Ефект», і Ніжину теж повезло. Ваш ефект у вашому таланті. Ви (звертаючись до Ольги Московської) – самовідана обистість. Віддаючи талант, фантазію, креативні ідеї нашим дітям, громаді – творити на сцені дива та досягаєте вершин. Тож від міського голови Анатолія Лінника, міської ради, управління культури та туризму вітаю з вашим першим маленьким ювілеєм. Нових вам звершень !- підкреслила у своєму виступі начальник управлінння культури Тетяна Бассак.
— За багаторічну плідну працю, вагомий внесок у всебічне виховання і естетичний розвиток підростаючого покоління, активну участь у культурно-просвітницькій діяльності міста колективу та керівнику «Ефекту» було вручено грамоти від міського голови, управління культури та туризму, а також віділу спорту.
Дві години танцювальної феєрії – справжнє свято для шанувальників «Ефекту». Повний зал оваціями вітав кожен номер нової святкової програми, підготовленої за останні п’ять років. Ювілейний концерт пройшов на одному диханні і подарував справжнім поціновувачам естрадно – гімнастичного танцю багато яскравих і незабутніх вражень.
Серед всіх номерів, мабуть, найбільше привернув увагу танець «Вусатий нянь», у якому одну з головних ролей виконував секретар міської ради Валерій Салогуб. Прем’єра номеру відбулась 2016 року на благодійному концерті «Ретро-Перезавантаження». Тоді номер здійняв овації і став родзинкою номерів колективу. Тож на святкуванні 5-річного ювілею Валерію Салогубу був вручений диплом, як Золотому призеру конкурсу «Талант колективу».

Джерело: Ніжинська міська газета «Вісті»