26 серпня о пів на п’яту ранку екіпаж патрульної поліції на одній з вулиць Чернігова звернув увагу на легковий автомобіль, який, повертаючи вправо, кілька разів заїжджав на бордюр і з’їжджав з нього.1472537388_patruln
Патрульні зупинили авто. За кермом перебувала жінка, а біля неї на пасажирському кріслі сидів чоловік. Коли водій опустила скло, щоб поспілкуватися з поліцейськими, вони відчули різкий запах. Жінка досить мляво намагалася дізнатися у патрульних причину зупинки. Чому ж машина кілька разів заїхала на бордюр, водій пояснити не змогла.
Патрульні запропонували жінці пройти огляд у медичному закладі, на що вона погодилася. Під час огляду жінка зізналася лікарю, що вживала алкоголь, проте відмовилася здавати жодні аналізи. Факт відмови був зафіксований лікарем в акті медогляду. Ще перебуваючи у медзакладі, громадянка повідомила, що також працює в лікарні та стала називати прізвища своїх відомих колег.
Повернувшись до авто разом із правоохоронцями, жінка намагалася влаштувати сварку, заперечувала факт сп’яніння – нібито лікар, який її оглядав, зробив неправильний висновок.
Патрульні склали на жінку-водія протокол за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння).
Інформацію повідомляє Патрульна Поліція Чернігова на своїй сторінці у соцмережі

4ernigiv.info