23 травня близько п’ятої дня, проїжджаючи біля одного зі старих кладовищ, екіпаж патрульної поліції звернув увагу на двох молодих людей, які ходили серед могил, повідомляє Патрульна поліція Чернігова на своїй сторінці у Facebook.

Поліцейські вирішили поспілкувалися з ними.nark_3_10

Побачивши патрульних, хлопці заметушилися. Пояснити, що роблять на кладовищі, вони не змогли. Правоохоронці звернули увагу на стан одного з них – у хлопця були наявні ознаки наркотичного сп’яніння. Та коли поліцейські почали розпитувати, як він себе почуває, чи не вживав він якихось речовин або лікарських засобів, той відповів, що з ним усе добре.

Буквально за крок від хлопців патрульні побачили пластикову пляшку. За її виглядом було зрозуміло, що вона нова і лежить там не так давно. Відсунувши пляшку, поліцейські побачили поліетиленовий пакет, усередині якого була подрібнена зелена речовина рослинного походження.

Патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Поки чекали, з’ясувалося, що обидва хлопці неповнолітні: один 2001 року народження, другий – 2003-го. Тому на місце також викликали співробітника ювенальної превенції та батьків хлопців.

Високий Вал