Сьогодні, 28 жовтня, на виконкомі Ніжинської міської ради йшлося про видалення зелених насаджень на території Ніжинської територіальної громади. Це суто технічне питання, яке періодично виноситься на розгляд виконкому.

Ніжинський міський голова Олександр Кодола звернувся до начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка з дорученням вирішити подальшу долю дерева, що знаходиться в центрі міста, в кількох метрах від Ніжинської міської ради, біля світлофора.

«Нещодавно під час негоди воно розщепилося. Дерево звисає над проїжджою частиною, тим самим створює небезпеку для автомобілів і людей. Обстежте його. З ним потрібно щось вирішувати», — зауважив міський голова.

Дійсно, дерево знаходиться занадто близько і до світлофора, і до зупинки громадського транспорту, і до центральної дороги.

«Воно підлягає вибраковці», — пояснив А. Кушніренко.   

Нагадаємо: наприкінці серпня, під час негоди у Ніжині, ясен, про який йдеться, розщепився, і величезна гілка впала на тротуар. Незважаючи на пізній час, комунальники швидко прибрали цю частину дерева, а другу частину залишили в спокої, обробивши зріз від шкідників.

Пізніше комунальники дослідили ту, другу частину ясена. Виявилося, що його середина трухла.

Відповідна інформація була скерована до комісії з питань визначення стану зелених насаджень Ніжинського виконкому. Остаточний вердикт винесено.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора