За 2,5 року роботи Верховної Ради VIII скликання найбільш відповідальними виявилися депутати фракції «Народного фронту», які повністю або частково виконали 9 партійних обіцянок з 13.

Про це на прес-конференції розповіла директор, шеф-редактор аналітичного порталу «Слово і Діло» Катерина Питенина, — повідомляє «Главное» з посиланням на портал.Y3iGwiwQ

Наголошується, що найбільша парламентська фракція – БПП — повністю реалізувала 4 обіцянки з 7 своєї передвиборної програми. «Слід зазначити, що передвиборчі програми НФ і БПП відрізняються від програм інших партій конкретикою і меншою кількістю популізму», — йдеться в повідомленні.

За словами експерта «Слова і Справи», політолога Валентина Гладких, фракції «Самопоміч», «Батьківщина», «Радикальна партія Ляшка» і «Опозиційний блок» в 2014 році роздали найбільшу кількість обіцянок.

«Зокрема, з усього 20 обіцянок близько половини у «радикалів» відверто популістські і не відносяться до компетенції нардепів.

На відміну від інших політсил, «Опоблок» має на своєму рахунку більше невиконаних гасел. Це пов'язано з тим, що програма партії містила популістські обіцянки, а законопроекти її членів не виносяться на розгляд парламенту з кількох причин (нереальність у виконанні законодавчих ініціатив, законодавчий спам, спрямований тільки на потрапляння у стрічці новин тощо)», — наголошується в повідомленні.

«Як правило, Опоблок не голосує за законопроекти, які впливають на позитивну реалізацію їх обіцянок, оскільки їх коаліція ініціює в Раді», — розповів Гладких.

glavnoe.ua