У четвер 14 червня народний депутат України Олександр Кодола під час робочої поїздки в свій 209 виборчий округ зустрівся із мешканцями семи населених пунктів Ічнянського району. Зокрема Олександр Кодола відвідав Монастирище, Заудайку, Гмирянку, Бурімку, Крупичполе, Бакаївку та Дорогинку. Депутат побував у сільських радах, школах та дитячих садках, ознайомився з ходом  реалізації його програми по встановленню дитячих та спортивних майданчиків у населених пунктах округу. Супроводжували депутата під час робочої поїздки його помічник-консультант Тамара Стратілат, голова Ічнянської районної ради Григорій Герасименко, в. о. голови Ічнянської РДА Валентина Рябчун.

«Безпосереднє спілкування з виборцями, я вважаю одним із найважливіших завдань народного депутата-мажоритарника, — говорить Олександр Кодола. – Тільки в щирій розмові, як кажуть, очі в очі, можна зрозуміти, чим живуть сьогодні мої земляки, які мають невирішені питання, як нам краще знайти вихід з тієї чи іншої проблеми».

А проблем у селян, освітян, медиків Ічнянщини дуже багато, починаючи з питань, викликаних процесом децентралізації та реформування освітньої галузі, сфери охорони здоров’я, закінчуючи простими питаннями, як знайти гроші на придбання ноутбука для дитячого садка чи утеплити фасад школи.

Під час спілкування жителями сіл Ічнянщини Олександр Кодола розповів про свою депутатську діяльність, про роботу в окрузі, відповів на запитання селян, які стосувались перспектив проведення децентралізації, освітньої реформи та подальших проектів щодо допомоги громадам округу у їх розвитку.

 «Наша команда обрала для себе пріоритет – допомога громадам у розвитку сфер освіти, медицини та культури. Адже це перш за все робота на перспективу, на наше майбутнє, на наших дітей. А найкращий результат для нас втілення в життя мрії, що батьки матимуть добру роботу і змогу достойно виховувати дітей, що  діти можуть учитися в сучасних обладнаних за останнім словом техніки навчальних класах, що люди навіть у найвіддаленіших селах матимуть доступ до сучасної медицини. Ми вже почали робити перші кроки на шляху до втілення цієї мрії. Але за нас ніхто цей шлях не пройде. І тільки разом ми можемо змінити наше майбутнє, майбутнє наших громад і майбутнє України на краще», — наголосив народний депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли