Минулої суботи народний депутат під час робочої поїздки до Ніжина взяв участь в урочистостях з нагоди 20-ї річниці створення дитячого зразкового ансамблю «Вікторія», який очолює талановитий педагог-хореограф Вікторія Вишнева.

«Радий, що у Ніжині є колектив, створений ініціативою і творчою енергією його керівника, талановитого хореографа Вікторії Вишневої. Колектив який вже 20 років служить тому, щоб продовжити нашим дітям щасливі хвилини дитинства і створити на сцені справжню магію танцю. Я добре знайомий з творчістю цього непересічного колективу. І кожного разу посмішки, запал і оптимізм, який випромінюють діти в цьому колективі, шалені оплески у глядацькому залі і є свідчення правильності обраного шляху, який обрала для себе Вікторія Вишнева. Створити такий прекрасний колектив — праця не з легких. А ще складніше зберегти, розвинути і втілити у життя творчий задум. Але у пані Вікторії виходить все.  Колектив відзначаючи свій двадцятий день народження, як ми усі бачимо, перебуває на творчому підйомі. Він добре відомий не тільки у Ніжині, Чернігові, але й далеко за межами області. І тому хочеться сказати: «Так тримати і надалі». А ніжинці, моя команда будуть у цьому допомагати», — сказав депутат, вітаючи талановитих танцюристів та хореографів зі святом.

Олександр Кодола вручив Вікторії Вишневій Подяку і запевнив, що підтримуватиме цей прекрасний колектив і надалі.

«Минулого року ми допомогли колективу з пошиттям нових сценічних костюмів, і будемо підтримувати наших прекрасних обдарованих дітей і надалі. Ну що ж, 20 років пройдено, і я хочу від щирого серця привітати усіх учасників ансанблю з цим святом. Бажаю колективу «Вікторія» нести гордо свою переможну назву і радувати глядачів новими яскравими роботами», — наголосив депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли