Під час робочої поїздки до Ніжина народний депутат України Олександр Кодола разом із заступником голови Чернігівської ОДА Сергієм Сергієнком побували на будівництві багатоквартиного будинку та проінспектували хід реконструкції плавального басейну в НВК «Престиж» (гімназія №16). 

Також вони зустрілися із Генеральним директором підприємства «УкрСіверБуд» Віктором Верешею. Самец е підприємстводва роки тому після тривалої перерви розпочалало будівництво багатоквартиного житла в Ніжині, а минулого року долучилося до реконструкції басейну, в розташованому поряд з новобудовами НВК «Престиж».

 

«УкрСіверБуд» сьогодні займається будівництвом двох багатоквартирних будинків на вулиці 3-й мікрорайон. Планується, що цього року через декілька місяців один з них буде зданий в експлуатиацію. На сьогодні в ньому вже навіть викуплено майже половину квартир. Самі ж будинки споруджуються за новою економічною технологією, це нова серія житла, яка відповідає усім вимогам жилового будівництва. Окрім того будкомпанія в Ніжині також розпочала будівництво нових багатоповерхівок і на вулиці Незалежності.

Народний депутат України Олександр Кодола, який є заступником голови Комітету Верховної Ради питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, зазначив, що дуже був радий тому, коли така потужна і знана далеко за межами області будівельна компанія як «УкрСіверБуд» почала будувати житло в Ніжині, а пізніше за результатами проведеного тендеру долучилася до реконструкції плавального басейну.

Окрім того Олександр Кодола, Сергій Сергієнко та Віктор Вереша відвідали розташований поряд НВК «Престиж», де ознайомилися з ходом робіт з реконструкції басейну.
Те, як працюють робітники «УкрСіверБуду», дуже порадувало поважних гостей. Робота буквально кипіла. Штукатури, облицюввальники, електрики, зварювальники, працювали не покладаючи рук, що переконувало, басейн прийме перших відвідувачів вже у новому навчальному році.

«Реконструкція басейну — найбільший інфраструктирний проект, який моя команда реалізує в Ніжині. На сьогодні вартість робіт складає майже 5 мільйонів гривень. Як відомо, попереднього року ми мали проблеми з підрядником, і значна частина коштів, які я залучив на реконструкцію повернулися до держбюджету. І ми змушені були знову починати усі процедури із залучення коштів та обрання виконавця робіт.

Але прихід на цей об’єкт потужної та відповідальної будівельної компанії «УкрСіверБуд» переконує в тому, що найближчим часом діти Ніжина отримають змогу оздоровлюватися і вчитися плавати в оновленому басейні. Таке завдання ми ставимо перед виконавцем робіт. Ми поставили собі мету повернути басейн Ніжину, і ми її досягнемо», — прокоментував хід робіт народний депутат Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли