Сьогодні відома ніжинцям актриса Алла Соколенко святкує ювілей. В ніжинському театрі не проходить жодної вистави, де б не зіграла роль ця талановита жінка. Важко повірити в те, що незважаючи на свій не малий досвід роботи в театрі, вона й досі переживає перед виходом на сцену. Більше того, тепер перед нею стоїть завдання слідкувати за молодими акторами театру, так як вона стала там художнім керівником.

1459353582_06365066
Ця сором'язлива жінка не ловить зірок, хоча пишатися їй дійсно є чим. На сьогоднішній день вона є кавалером ордену княгині Ольги ІІІ ступеня, а також не одноразово нагороджувалася грамотамами та подяками Міністерства культури України, Чернігівської та Львівської ОДА і, звісно, Ніжинської міської ради. Це не єдині її нагороди, але найголовнішою в своєму житті вона вважає ту, що отримала нещодавно, а саме звання «Народного артиста України».

Сцені Алла Василівна присвятила більше 30-ти років, але після отримання такого почесного звання не збирається полишати улюблену справу. З 1996 року вона працює в Ніжинському академічному українському драматичному театрі імені М.М. Коцюбинського. Там вона зіграла не менше 80 найрізноманітніших родей у виставах. Більше того, ця жінка має стільки нових ідей, які бажає втілити в своєму театрі, за що і стала художнім керівником. Під її керівнитством були поставлені такі роботи, як «Ніч перед Різдвом» М. Гоголя, «Чи є у світла тінь?» М. Булгакова, «Пісня серця» Л. Українки та багато інших.