Як повідомляє Цензор.НЕТ, автор відеозапису, який зафіксував листування з турагентом на телефоні Добкіна, стверджує, що отримавши підтвердження від турагента, Дмитро зайшов за колону в сесійній залі і прямо під час засідання щось запив водою, потім вийшов і почав  поводитися підозріло.

Наразі ж народний обранець уже прокоментував компроментуюче відео. Нардеп стверджує, що має проблеми зі здоров'ям неврологічного характеру.

За його словами, жодних наркотичних і алкогольних засобів він не приймав, а має проблеми зі здоров'ям.
«Жодних наркотичних чи алкогольних засобів я не вживав. Всі ми живі люди, всі ходимо під Богом. Дійсно, у мене є певні проблеми неврологічного характеру, але це стосується особисто мене. Це питання, пов'язані з моїм здоров'ям. На відміну від багатьох здорових депутатів, ні на кого в бійки я не кидаюся, нікого не ображаю. Це така тема, яку не хотілося б обговорювати», — сказав Добкін.
Також Добкін прокоментував інтерес до туру за 135 тис. євро. За його словами, він тур не придбав.
«Це була одна з пропозицій. Я, дійсно, збираюся на новорічні канікули поїхати із сім'єю відпочивати. Чомусь обрали найдорожчий варіант, хоча там були пропозиції в рази дешевші. На сьогоднішній день я ще нічого не купив. Коли я щось придбаю і журналісти про це дізнаються, я із задоволенням надам інформацію. Як будь-яка нормальна людина, я б хотів поїхати якомога дешевше... Куди я поїду, для себе я ще не вирішив.»
Раніше його брат, Михайло Добкін, заявив, що відео з його братом змонтоване.
«Це склейка, вона складається з кількох шматків. Коли поставити відеокамеру і знімати людину протягом години-двох, то навіть дуже-дуже спокійну і врівноважену людину можна показати зовсім іншою», — заявив Добкін.
На уточнювальні запитання журналіста про те, чи приймає Дмитро Добкін якісь медикаменти, Михайло Добкін відповів, що не може розголошувати такої інформації.
«Це стосується особисто його. І тільки його бажання дозволить йому розповісти вам те, що можуть знати тільки близькі люди», — зазначив нардеп.

Джерело: http://ua.censor.net.ua/v413214

http://ua.korrespondent.net/