До народного депутата України Олександра Кодоли постійно звертаються мешканці Ніжина з проханням вплинути на міську владу і змусити її прибрати сніг з вулиць та тротуарів міста. 

«Фото нерозчищених вулиць, зокрема району ринку на Оржонікідзе, Московської і Преображенської, надсилають мені ніжинці з проханням вплинути на комунальні служби Ніжина. Навіть на центральній площі автомобілі ледве проїзжали», — піділився народний депутат зверненням містян на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Хочу нагадати, що 2 місяці тому мешканці Ніжина на місцевих виборах голосували саме за тих, хто повинен цим безпосередньо займатися. Це пряма відповідальність органів місцевої влади.Саме тому, вимагаю від міського голови Ніжина невідкладно вжити заходів для розчищення доріг та автошляхів, щоб люди могли вільно пересуватися вулицями міста», — наголосив у своєму коментарі.

Також Олександ Кодола закликав громадян моніторити роботу місцевих чиновників у цьому напрямку, зокрема, публікувати в соціальних мережах фотографії, як місцева влада чистить вулиці, і показувати це на всю країну.

На розміщений три дні тому критичний пост народного депутата прес-служба ніжинського міського голови Анатолія Лінника відреагувала розширеним повідомленням, в якому заявлялося, що комунальні служби Ніжина працюють. Особливо цинічними виглядали слова повідомлення прес-служби мера, що фото, надіслані ніжинцями депутату, були 3-денної давнини, коли тільки почало замітати. У відповідь, для порівняння депутат надав фото того самого місця, але сьогоднішнього дня. На ранок 11 січня ситуація не змінилася.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли