Традиційно після сесії пишу про найцікавіше з бюджетних питань, а точніше з розподілу коштів перевиконання. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав депутат міської ради Ніжина Дмитро Тимошик.

Перше: 700 тис. виділяємо на проектні роботи по міському басейну (гроші перерозподілені з інших проектів які не будуть реалізовані в цьому році), 2. біля 3-ї школи автостанцію все-таки не будуємо, вивільнені кошти частково підуть на ремонт доріг; 3. Купуємо спеціальний трактор для полігону (ВУКГ), а також прилад для пошуку проривів труб (водоканал); 4.Отримаємо цільову субвенцію з державного бюджету яка піде на ремонт скверу ім. Гоголя, нові дитячі майданчики, велопарковки, зупинки, обладнання для лікарні та пологового.
Крім того, на жаль те, про що ми говорили в лютому та чого добивалась Самопоміч разом з профспілкою освітян отримала офіційне підтвердження. Кажу на жаль, бо рада тоді не захотіла підтримати ідею справедливого підвищення зарплати вихователям дитячих садочків, депутати та голова казали що в управління освіти та міста нема на це грошей. А тепер уже другу сесію поспіль ми перерозподіляємо лишки в кошторисі управління освіти з призначень на зарплату та енергоносії. Тобто тоді депутати та виконавча влада не знаходили грошей, а тепер гроші знайшлись на інші потреби. Жаль, бо по факту ми і нового садочка не відкрили, і вихователі не отримали підвищення з/п.