Народний депутат України  Олександр Кодола взяв участь у урочистостях до Дня матері, які відбулися у Ніжинському районному будинку культури в с. Талалаївка.

З нагоди свята за участі народного депутата та голови Ніжинської РДА В'ячеслава Івашина тут вшанували  жінок- матерів району. Це були мами, які виховали 5 дітей, мами, які взяли на виховання сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, мами, чиї діти добилися високих досягнень, і мами, чиї сини не повернулися додому з війни на Донбасі.

IMG_3426

«Мама – найдорожче слово у світі. Де б ми не були, що б не робили, Вона завжди освітлює наш шлях ніжним серцем, сповненим любові. Вона – берегиня родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках.

IMG_3358

Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за  ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння. Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру,  добра та божого благословіння.

IMG_3353

Ці слова вітальні слова депутата були справді щирими і йшли від чистого серця, адже в залі була присутня і його мама Зінаїда Олександрівна.

А справжнім подарунком для жінок став чудовий концерт, підготовлений працівниками Будинку культури та місцевими аматорами.

Особливо приємно, що святкування відбулося в нещодавно відремонтованому  та переобладнаному РБК. Минулого року за ініціативи  народного депутата на ремонт будинку культури та закупівлю обладнання для сцени було виділено майже 600 тисяч гривень з фонду соціально-економічного розвитку.

IMG_3363

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли.