Фракція «Народного фронту» у Верховній Раді визнана незалежними експертами найбільш реформаторською: депутати, які входять до фракції, частіше, ніж представники інших фракцій, голосували за проекти законів, спрямовані на реформування країни. Про це повідомив під час зустрічі із місцевими журналістами народний депутат України Олександр Кодола.

Як розповів депутат,  за оцінками аналітиків Комітету виборців України, «Народний фронт» – лідер із виконання передвиборчої програми, він зміг реалізувати її на 82%. Більшість положень зі списку «ТОП реальних досягнень українських реформ», складеного Реанімаційним пакетом реформ, були ініційовані або ухвалені за підтримки «Народного фронту». Представники фракції очолили рейтинги найактивніших депутатів-мажоритарників за версією ОПОРИ та найефективніших у дослідженні журналу «Фокус». Представники політичної сили в Уряді визнані найвідповідальнішими міністрами за версіями VoxUkraine та «Слово і діло».

Нагадаємо також, що серед лідерів і очільник «НАРОДНОГО ФРОНТУ» на Чернігівщині народний депутат України Олександр Кодола  За результатами досліджень Громадської мережі ОПОРА діяльності народних депутатів, обраних по мажоритарних округах, Олександр Кодола посідає перше місце в Чернігівській області і четверте місце серед усіх депутатів-мажоритарників України за результатами своєї роботи у 2016 році.

Прес-служба Чернігівської  обласної організації Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»