Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 березня до 8:00 6 березня 2019 року.

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж та 1 випадок виявлення боєприпасів часів Другої світової війни.

Стан доріг:

Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах державного значення в межах області спецтехніка від ДП «Чернігівський облавтодор» не залучалася. Стан доріг задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.

Пожежі в житловому секторі – 5:

— в  м. Прилуки в господарстві по  вул. Малківській, 77 о 04 год. 30 хв.   5 березня сталася пожежа в житловому будинку (10×12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено облицювання стелі на площі 2 кв. м та майно. Ймовірна причина пожежі — коротке замикання електромережі. Збиток встановлюється;

— в с. Нова Басань Бобровицького району в господарстві по  вул. Незалежності, 32 о 06 год. 11 хв. 5 березня сталася пожежа житлового будинку (4×6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 2 кв. м. Причина пожежі — недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів;

— в смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району в господарстві по вул. Руденка, 8 о 06 год. 37 хв. 5 березня сталася пожежа навісу для зберігання сіна (10×10 м, покрівля шиферна). Вогнем знищено навіс та 4 т грубих кормів. Причина пожежі — необережне поводження з вогнем невстановленої особи;

— в м. Ніжині в господарстві по вул. Івасюка, 27 о 17 год. 48 хв. 5 березня  сталася пожежа житлового будинку (8×10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено стіну на площі 1 кв. м. Причина пожежі — порушення правил монтажу електроустановок та електромереж;

— в с. Старий Білоус Черніговського району в господарстві по  вул. Гастелло, 22 о 19 год. 25 хв. 5 березня сталася пожежа житлового будинку (10×15 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено димохід та покрівлю на площі  2 кв.м. Ймовірна причина пожежі — недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 1:
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 17 год. 45 хв. 5 березня  знищено
1 мінометну міну калібру 120 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено о   15 год. на території ТОВ «ТЕХКОМ АВ» в м. Чернігові по  вул. Ціолковського, 41.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –  11 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 13 мкр/год.

Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  05 березня до 20 години 06 березня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі місцями невеликі опади, вдень без істотних опадів. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 0-5º тепла, вдень  3-8º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний 7-12 м/с. Температура протягом доби 3-5º тепла.