Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 1 січня до 8:00 2 січня 2019 року.

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення та 7 пожеж. Внаслідок цих подій загинули  3 особи.
Стан доріг:
Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 47 одиниць техніки та 62 працівника від ДП «Чернігівський облавтодор». Стан доріг задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
Внаслідок несприятливих погодних умов (сніг, мокрий сніг) вночі 2 січня сталося пошкодження повітряних ліній електропостачання. Відключено 4 ЛЕП 10 кВ та знеструмлена 41 трансформаторна підстанція. Без електропостачання залишилися мешканці 9 населених пунктів в трьох районах (Ріпкинський район – 5, Городнянський район – 2, Борзнянський  район – 2). Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ «Чернігівобленерго».
Пожежі – 7, з них 6 пожеж в житловому секторі (загинули 2 особи) та 1 інша пожежа (загинула 1 особа).
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах   6-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –  11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 6 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 01 січня до 20 години 02 січня очікується хмарна погода, вночі сніг, мокрий сніг, вдень місцями невеликі опади. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень від 2º морозу до 3º тепла.

Джерело:monitor.cn.ua