«Як тільки звільнюсь, завітаю до вас ліпити вареники і смакувати їх», — написала вона у своєму першому листі до дітей і вихователів Ніжинського дитячого садочка №13 «Берізка» з Ростовської області.

13428399_1159660987429983_314060784250911355_n

Народні депутати Олександр Кодола і Надія Савченко у Верховній Раді обговорюють візит до Ніжина

Надія Савченко штурман-оператор вертольота Мі-24 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України, старший лейтенант, Герой України, народний депутат.

Була в російському ув'язненні. 25 травня 2016 року Надію Савченко обміняли на російських ГРУшників (ГРУ — головне розвідуправління) і вона повернулася до України.

Лист-відповідь до Ніжина Надія надіслала у переддень річниці битви під Крутами, а вже наступного дня завідувачка садочка Наталя Примушко зачитала його під час мітингу у Кругах.

Було ще кілька листів. Усі вони зберігаються у садочку.

— Ми з нетерпінням чекаємо Надію у гості. Як завітає, напоїмо узваром і нагодуємо варениками, — усміхається Наталя Примушко.

17 червня на своїй сторінці у «Фейсбуці» народний депутат Олександр Кодола розмістив фото, де він разом з Надією Савченко, розмовляє у сесійній залі Верховної Ради.

— Про що говорили з Надією? — запитали в Олександра Михайловича.

— Розповів їй про підтримку ніжинців, мітинги і поїздки до Наді у суд. Запросив приїхати в Ніжин. Пообіцяла протягом місяця приїхати. Хоче побачитись також з сином ніжинської активістки Світлани Борисюк. Вони з Надею були на Майдані, мабуть, в одній Сотні.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №25 (1572)