За рекомендацією профільної комісії міської ради Ніжинські слідчі приїхали на ринок аби зібрати заяви про матеріальні втрати від підприємців, чиї торгові місця знищив вогонь. Виявляється, раніше оперативними органами цього зроблено не було.

cDqC60_R28Q jpu7BMu-Szw

Комісія з питань ЖКГ рекомендувала меру міста звернутися до керівництва ДКП «Комунальний ринок» з проханням не вивозити залишки обгорілих ролетів та товарів без дозволу підприємців. Також мера просили ініціювати створення робочої групи, яка займатиметься розслідуванням причин пожежі. За попередньою інформацією до складу робочої групи входитимуть і підприємці.

U6V3YqZm7js

Адміністрації комунального ринку доручили виправити ситуацію з освітленням ринку. Відомо, що під-час пожежі освітлення не було. Самі ж підприємці наголошують на тому, що освітлення на їх ринку не було і в інші ночі.

x9SZK4p6aB8

Охоронники з фірми «Реламакс», яка має індивідульні договори з підприємцями, запевнили, що посилять охорону на час ліквідації наслідків пожежі. За їх словами, за ринком ведеться цілодобовий нагляд. Щогодини проводиться огляд та обхід торгових місць. Чи було так і цієї ночі очевидно, якщо пожежників викликали самі підприємці, станція швидкої допомоги та усі крім охоронників, які за словами очевидців взагалі спали. Діалог підприємців з керівництвом охоронної фірми запланували на завтра.

dRJdANZe5LM

Дехто з підприємців, чиї ролети згоріли, вивозять залишки брухту.

7OLPriRbPkA

Ольга Рогачова