Четвертого червня в Макіївській об’єднаній громаді (Носівського району), якраз на Трійцю, святкували День села. Відкривали пожежну команду, пам’ятник «За волю і незалежність України». На свято запросили багато гостей: губернатора Валерія Куліча, його першого заступника Леоніда Сахневича (не приїхали), народного депутата Олександра Кодолу, голів інших об’єднаних громад. Людей — до тисячі.


Під час свята у Макіївці. На знімку (зліва направо): Роман Гордовий, начальник управління ДСНС у Чернігівській області, Ірина Грозенко, депутат облради, нардеп Олександр Кодола і замгубернатора Наталія Романова

Жінки були в нарядних сукнях або вишиванках, чоловіки — в костюмах. Заступник голови — керівник апарату ОДА 57-річна Наталія Романова приїхала в спортивному костюмі і балетках з маленькими бантиками. Костюм недешевий, в таких виступає олімпійська збірна України. У формах саме такого фасону українські спортсмени брали участь в іграх 31-ої Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Модельєр — Андре Тан.

Був, напевно, ще захід, про який ми нічого не знаємо.

Олена Гобакова, тижневик «Вісник Ч» №23 (1622), 8 червня 2017 року. Фото: У ДСНС України у Чернігівській області