16 травня,у неділю, на міському стадіоні «Спартак», відбувся відкритий Кубок міста з волейболу. Змагання присвячувалися Дню Європи, який Україна відзначала напередодні. Здавалося б, що тут цікавого? Звичайний турнір звичайних команд зі звичайними вболівальниками.

«Родзинка» в тому, що це була перша гра на новому майданчику, збудованому в рамках проекту «Сектор спорту». Ми попросили надати коментар начальника відділу з питань фізичної культури і спорту Ніжинської міської ради Павла Глушка.

«Це багатофункціональний спортивний майданчик, пристосований до змагань з волейболу, баскетболу, стрибків у довжину та висоту. Автор проекту – тренер з легкої атлетики Ніжинської Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Кремез. Реалізація проекту обійшлася в 395 тисяч гривень. Це кошти так званого громадського бюджету – тобто самі ніжинці вирішували, куди саме спрямувати «народні» гроші. Раніше на цьому місці був асфальт. Спортмайданчик побудували дуже швидко – приблизно за тиждень. Покриття ідентичне до того, яке використовують на бігових доріжках. Ми вирішили не робити гучного урочистого відкриття спортмайданчика, замість цього влаштували турнір з волейболу», – пояснив Павло Глушко.

В той день на спортмайданчику вирішили помірятися силами шість команд з Ніжина і Ніжинського району.

До речі, Павло Глушко особисто перевірив якість нового об’єкта – він є тренером і капітаном відомої в Ніжині волейбольної команди «Темп». Слід відмітити, що це була гра ще й на витривалість – турнір тривав кілька годин. Тільки дійсно закохані у спорт люди спроможні витримати такі навантаження. В результаті запеклої боротьби переможцем вийшла одна з ніжинських команд, яка й отримала Кубок. Друге місце посіли гості з Ічні.

Церемонію нагородження провів заступник Ніжинського міського голови Сергій Смага. Він привітав спортсменів з перемогою і передав найкращі побажання від міського голови Олександра Кодоли.

Отже, до спортивних об’єктів у Ніжині додався ще один. Як зауважив Павло Глушко, збулася мрія багатьох дорослих ніжинців, до якої вони йшли тривалий час.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук