Незважаючи на непорозуміння між членами НАЗК та перебоями в роботі сайту, свої е-декларації подали 1 мільйон 195 тисяч суб’єктів декларування.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) заявив заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

«На сьогоднішній день, до єдиного реєстру подано 1 мільйон 195 тисяч електронних декларацій. Проте, ця цифра буде збільшуватися, адже, для певних категорій держслужбовців, термін подачі е-декларацій продовжено до 1 травня»,– зазначив Руслан Радецький.

Він додає, що попри відсутність доступу Нацагентства до інших державних реєстрів та перебої роботи сайту, співробітниками НАЗК уже перевірено 3 тисячі декларацій держслужбовців.

«Не зважаючи на усі труднощі в роботі НАЗК, департамент фінансового контролю перевірив ряд декларацій та направив до суду 25 протоколів, по факту адміністративного правопорушення. Це стосується держслужбовців, які подали свої декларації ще при першій хвилі е-декларування. Декого з них притягнуто до відповідальності. Загалом, на сьогодні, перевірено 3 тисячі декларацій. Натомість, якби Наталія Корчак забезпечила автоматичну перевірку декларацій, то результати роботи НАЗК були б значно вищими»,– переконує Радецький.

zik.ua