Україна, Чернігівщина, Ніжин втратила захисника.
Головний старшина 2-ї гаубичної артилерійської батареї Бригади швидкого реагування Нацгвардії 24-річний Дмитро Антикову  загинув у середу, 23 жовтня, під час виконання бойової задачі на передовій.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ.

«Він був чудовим побратимом і професійним артилеристом, віддано кохав свою дружину, допомагав та підтримував друзів і був справжнім патріотом України», – мовиться у повідомленні міністерства.

Сайт dw.com повідомляє, що в штабі ООС, натомість, запевняють, що внаслідок обстрілів втрат не було, а щодо загибелі нацгвардійця триває розслідування. 

На пряме запитання користувачів мережі про те, чому штаб ООС не повідомив про загибель українського аритлериста, пресслужба відповіла, що у повідомленні йдеться лише про відсутність втрат «внаслідок обстрілів».

«На жаль, люди гинуть і в інших ситуаціях — від хвороб, в автомобільних аваріях, просто в побуті», — зазначається у відповіді штабу ООС. Згідно з інформацією пресслужби ООС на запитання DW, є «інша» причина загибелі Антикова й зараз триває розслідування з цього приводу.

Про це повідомляє прес-служба частини.

Дмитро проходив службу у Бригаді швидкого реагування Національної Гвардії України.

Поховання загиблого воїна відбудеться у суботу в Ніжині.

З метою належного вшанування пам’яті загиблого героя — старшини 2-ї гаубичної артилерійської батареї Національної гвардії України Антикова Дмитра Миколайовича, на території Ніжинської ОТГ оголошено Дні жалоби. Є відповідне розпорядження міського голови.
Розважально-концертні, спортивні, інші культурно-масові заходи місцевого значення, підготовку та проведення яких заплановано у період з 24 по 26 жовтня 2019 року включно преносять на інший час.