Основне призначення вуличного освітлення – це освітлення тротуарів, вулиць міста та магістралей в темний вечірній і нічний час доби. Основні прилади, які застосовуються з цією метою – вуличні ліхтарі. У темний час доби яскраво освітлені вулиці надають населенню почуття впевненості. З настанням вечора, громадяни можуть продовжувати вести активний спосіб життя і відвідувати місця проведення дозвілля в неробочий час.

Працівниками цеху з освітлення вулиць Ніжина на чолі з головним енергетиком Віталієм Оленченко проведено демонтаж тих ліхтарів, що вийшли з ладу та монтаж нових на площі Франка.

Під час проведення робіт з відновлення освітлення було встановлено 12 нових світлодіодних ліхтарів типу «COBRA» з яскравим білим світлом. Потужність кожного світильника 50 Ват, що в перерахунку на звичайні ліхтарі, які використовувались до появи світлодіодних, складає близько 500 Ват.

Заміну ліхтарів електриками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» виконано на електричних опорах, які розташовані навколо центральної та самої великої зупинки громадського автотранспорту біля будівлі гуртожитку НДУ №1.

Роботи виконано швидко та якісно, що в свою чергу значно покращить комфортне очікування автобусу потрібного маршруту кожному мешканцю.

КП «ВУКГ»