Під-час проведення виборів Президента України, громадянка Росії поскаржилась до поліції на те, що на виборчій дільниці в Ніжинському районі їй не дозволили проголосувати. Про це повідомила в ході розширеної щопонеділкової наради при міському голові начальниця Сектору моніторингу Ніжинського ВП ГУНП Інна Музиченко.

Оскільки заявниця не є громадянкою України, працівники ДВК в населеному пункті Ніжинського району відмовили їй в волевиявленні. Жінка розцінила це як несправедливість та звернулась з відповідною скаргою до поліції.

В решті, за словами Інни Музиченко, у Ніжинському районі не виявлено жодного кримінального порушення виборчого законодавства. Один зі спостерігачів ДВК на Ніжинщині звертався до поліції з повідомленням про факт фотографування громадянином власного бюлетеня. Після перевірки поліцією, факт не підтвердився.

Мало місце розповсюдження листівок у поштові скриньки з закликом не приходити на вибори. Випадки ці були поодинокими, та, за словами Інни Музиченко, залякати виборців горе-політтехнологам не вдалося.