6 грудня на екскурсію до пожежно-рятувальної частини міста Бахмач Головного управління ДСНС України у Чернігівській області завітали вихованці з Бахмацького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 «Берізка» Бахмацької міської ради.

Рятувальники розповіли дітям, на скільки вогонь може бути небезпечним, що не можна бавитися сірниками і запальничками, іншими небезпечними предметами, користуватися самостійно нагрівальними та електричними приладами, піднімати з землі невідомі металеві предмети, які можуть виявитися вибухонебезпечними. Від рятувальників дітлахи дізналися багато цікавого про Службу порятунку, почули розповіді про надзвичайні ситуації та події, які бійцям ДСНС доводилось ліквідовувати. Дошкільнята з цікавістю слухали розповіді рятувальників про важливі правила безпеки життєдіяльності.

Крім того, діти із задоволенням приміряли захисні каски та бойовий одяг вогнеборців. Уявляючи себе справжніми рятувальниками, малеча залюбки фотографувалася на згадку у пожежних автомобілях та з бойовим спорядженням.

Проведення таких заходів з питань безпеки життєдіяльності серед дошкільнят допоможе уникнути в подальшому трагедій і зберегти дитячі життя.

Ніжинське районне управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області