12 серпня міський голова Анатолій Лінник та начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко перевірили стан виконання будівельних робіт по створенню міні-футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Шевченка, 103а. Роботи виконуються за рахунок використання залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Сучасне футбольне поле будують на місці старого хокейного майданчика, що знаходиться на території Ніжинської міської дитячої школи футболу. В першій половині дня проходитимуть заняття з учнями ЗОШ №9, яка знаходиться на суміжній території з школою футболу, а у другій — тренуватимуться вихованці футбольної школи. про це пише офіційний сайт Ніжинської міської ради.

Нагадаємо, що кошти у розмірі майже півтора мільйони гривень на будівництво цього футбольного поля залучив з державного бюджету народний депутат України Олександр Кодола після звернення до нього вихованців футбольної школи та їх батьків. Це вже друге міні-поле із штучним покриттям збудоване в Ніжині за інціативи Олександра Кодоли. Минулого року його відкрили на стадіоні «Спартак». Всього на розвиток спортивної інфраструктури Ніжина за час своєї депутатської каденції Олександра Кодола залучив 6,5 мільйона гривень державних інвестицій.