У Харківській області на 530 кілометрі траси Київ-Харків поруч з дорогою впав військовий літак Ан-26 та одразу загорівся.

З літака ніхто не катапультувався. Відомо про вцілілих в авіакатастрофі. Двох осіб госпіталізували з опіками 90% тіла.

Літак розбився під Чугуєвом в Харківській області, коли заходив на посадку. Про це заявив Цивільний повітряний патруль області, повідомляє 057.ua в п’ятницю, 25 вересня.“Розбився військовий транспортний літак Ан-26. Він заходив на посадку і просто “увійшов” в землю. Ніхто з нього не катапультувався”, – цитує портал заяву санавіації.За попередньою інформацією, на борту були курсанти, які проводили навчальний політ. Триває гасіння літака.У командуванні Повітряних сил ЗСУ зробили офіційну заяву.“Сьогодні ввечері в Харківській області сталася авіаційна катастрофа літака Ан-26 (б / н 76) Повітряних сил ЗС України. Літак розбився при заходженні на посадку. Крім екіпажу, на борту літака знаходилися курсанти Харківського університету Повітряних сил ЗС України. Є загиблі і травмовані. Інформація уточнюється”, – сказано в повідомленні.У той же час Telegram-канал Klymenko Time пише про двох госпіталізованих.“Місцева швидка забрала двох осіб, у яких на тілі більше 90% опіків. Про це повідомляє директор Центру медицини катастроф Віктор Забашта. Відомо, що на борту літака, що розбився, були двоє курсантів і троє офіцерів Міноборони”, – повідомив портал.

За даними заступника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенко, на борту літака знаходилися 28 осіб: 7 членів екіпажу і 21 курсант Інституту повітряних сил імені Кожедуба.

Наразі відомо про 25 загиблих.

Джерело: nezhatin