Як відомо, сьогодні, 4 жовтня, Генпрокуратура, Нацполіція та СБУ під час одержання хабара затримали прокурора обласної прокуратури Чернігівської області. Про це йдеться на сайті відомства.

Затримана особа

Затриманий працює в одному з відділів прокуратури Чернігівської області. Його підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Виявилось, що вказаний прокурор запропонував чернігівцю за грошову винагороду у розмірі 2 тисячі доларів США повернути автомобіль, який вилучили у його родича у рамках кримінального провадження. Прокурор запевняв, що для цього суддя Деснянського районного суду винесе «правильне» рішення. Про що начебто вже домовлено.

Як результат, 4 жовтня суддя Деснянського районного суду міста Чернігів приймає рішення щодо повернення вилученого автомобіля. Цього ж дня прокурор отримує від чернігівця другу частину хабаря. На «гарячому» його затримує Нацполіція та СБУ.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Також буде надано правову оцінку діям судді, який прийняв рішення щодо повернення майна.

Затриманому прокурору «світить» позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, з конфіскацією майна.

Обласна прокуратура вже поширила прес-реліз, у якому стверджується, що працівники прокуратури області сприяють у проведенні слідчих дій.

«Прокуратура очищується, нехай і з репутаційними втратами. У разі доведення вини [підозрюваного], його буде покарано відповідно до Закону. Колектив шкодує, але нечистим на руку – не місце в органах прокуратури», — йдеться у заяві обласної прокуратури.

Джерело: cntime.cn.ua