Підприємець” з Конотопа Сумської області облаштував у себе на батьківщині підпільний цех з виготовлення алкогольних напоїв з “нетрадиційних” інгридієнтів.

Для цього ділок систематично купував протиобліднювальну рідину, яку в цеху очищували за допомогою випарної установки до отримання водно-спиртової суміші.

Про це Високому Валу повідомили у прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Надалі чоловік домовився з подільником щодо реалізації товару на території одного з районів Чернігівської області.

Таким чином, спирт, виготовлений шляхом очищення «омивача», реалізовувався на території двох областей.

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання та транспортування з цією метою, а також збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 КК України), незаконного виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільного цеху з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів (ч. 2 ст. 204 КК України) та незаконного виготовлення товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей (ч. 3 ст. 204 КК України).

Відтак, вироком суду зловмисників визнано винуватими у вчиненні інкримінованих злочинів та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з випробуванням строком на 2 роки.

Уся алкогольна продукція, вилучена в цеху та інших місцях зберігання, за вироком суду підлягає знищенню.

З обвинувачених стягнуто процесуальні витрати у сумі 100 204 грн.

Джерело: Високий вал