Управління захисту економіки в Чернігівській області «на гарячому» затримало посадовця одного з райвідділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області.

Про це повідомляє Управління захисту економіки в Чернігівській області.

1

Чиновник вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі п’ять тисяч гривень за сприяння в придбанні арештованого майна та ненакладення в подальшому арешту на майно, яке було придбано цим же громадянином. Предмет неправомірної вигоди вилучено, проводяться першочергові слідчі дії.

Операцію проводило Управління захисту економіки в Чернігівській області спільно зі слідчим відділенням Прилуцького відділу поліції за процесуального керівництва Прилуцької місцевої прокуратури.

2

20 лютого Прилуцький відділ поліції відкрив кримінальне провадження за статтею «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна.

Джерело: cheline.