Інвестиційний прорив на Чернігівщині.

Унікальний і єдиний на всю Україну завод з виробництва гладкого скла за три роки мають збудувати у Городні. 150 мільйонів доларів. Саме стільки вкладає іноземний інвестор у майбутнє виробництво. Проект детально представили на пленарному засіданні обласної ради.

Представник ТОВ «Сенд індастрі»: «Запуск цього заводу це буде без перебільшення революційний бум в будівництві. Тому що ми в Нью-Йорку будемо переходити на красиві скляні фасади. Місто Київ звичайно буде споживач номер 1. Скло товщиною від 2 см до ультра тонкого планшетного скла. Наша компанія «Стюарт інжиніринг» володіє особливою технологією напилення і воно буде тримати тепло і взимку, і влітку».

250 робочих місць, використання місцевого родовища кварцового піску, який є основною складовою скла. Реєстрація підприємств безпосередньо у Городнянському ОТГ. Усе це дозволить наповнювати бюджет місцевої громади та розвиватися регіону, і стане потужним економічним стартом для сучасної будівельної індустрії в Україні.

Не зважаючи на ці плюси, знайшлися окремі депутати, які намагалися заблокувати інвестиції і зупинити реалізацію цього проекту. Але більшість обранців все ж таки підійшли до цього питання більш зважено.

Довго обговорювали. І врешті-решт з другої спроби під аплодисменти залу інвестиційний проект підтримали: «за» — 35 депутатів, проти – 0, утримався – 5.

Крім цього на сесії обласної ради була ще низка позитивних рішень, які стосувалися родин, які втратили рідних на сході.

Микола Шанський, голова ГО «Єдина родина Чернігівщина»: «Просимо підняти одноразову допомогу до 5 тисяч і 500 гривень щомісячно. Я думаю, це буде вагомий вклад для родин воїнів полеглих в російсько-українській війні».

Крім цього на пленарному засіданні підтримали звернення до Президента та профільного міністерства від родин загиблих чернігівських бійців.

Раїса Шанська, ГО «Єдина родина Чернігівщини»: «За нашою ініціативою 18 громадських організацій з областей України надіслали звернення у обласні державні адміністрації і надіслали міністру у справах ветеранів АТО звернення з приводу, щоб 29 серпня було загальнонаціональним днем вшанування воїнів полеглих за Україну в російсько-українській війні».

Загалом на пленарному засіданні 17-ї сесії обласної ради розглянули більше 60 проектів порядку денного.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Джерело: gorod.cn.ua