Шахрай видає себе за співробітника банку і під різними приводами намагається дізнатися реквізити картки (номер, пароль, код).

Як тільки це йому вдається – з картки одразу ж зникають всі кошти.

Про це повідомляє Поліція Чернігівщини на своїй сторінці у Facebook.

Саме із заявою про зняття з банківської картки 33 тисяч гривень по допомогу до поліції звернулася 31-річна жителька Городнянського району. Вона повідомила, що на її мобільний телефон зателефонувала невідома особа, представилася працівником служби безпеки одного з відомих банків.

В розмові з потерпілою аферист дізнався реквізити банківської картки. І як наслідок – з картки одразу зникли всі кошти – 33 тисячі гривень. В розпачі жінка звернулася до поліції.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) – карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

SVOBODA. FM

Джерело: Нежатин