У Чернігівському районі, зокрема у селі Новий Білоус, Громадська ініціатива «Нова Чернігівщина» проводить соціологічне дослідження щодо виборів до об’єднаної територіальної громади, яка ще не створена.

Про цей випадок на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє Руслан Сидорович.

За його словами, представниці даної громадської ініціативи ходять по селах Новий Білоус, Редьківка, Кошівка і збирають у місцевих жителів персональні дані, включаючи номер мобільного телефону.

«Заходить тьотка «Ми проводимо опитування, соціальне дослідження. У вас скоро вибори до ОТГ». — Питаю, «До якого ОТГ??»- «Ну тут, до місцевого»», — пише Сидорович.

Також, за його словами, у інших жителів сіл представники громадської ініціативи питали, за яку саме політичну силу голосуватимуть на виборах.

Цікаво, що Новий Білоус лише тільки розглядає можливість створення ОТГ. Туди, за словами Новобілоуського сільського голови Дмитра Федорова можуть увійти Новий Білоус, Старий Білоус, Редьківка, Рудка, Мохнатин, Довжик та Кувечичі.

Однак, станом на сьогоднішній день, це питання знаходиться лише на етапі обговорення.

Шановні земляки. Чернігівський район. Вітаю Вас з початком виборчої кампанії до ОТГ. Не важливо, що нема ще ні ОТГ, ні структури, ні центру, ні домовленостей... А виборча кампанія та «гречка» вже пішла по селах. Заходить тьотка «Ми проводимо опитування, соціальне дослідження. У вас скоро вибори до ОТГ». — Питаю, «До якого ОТГ??»- «Ну тут, до місцевого». Починають просити дані проживаючих «ФІО, скільки проживає, НОМЕР ТЕЛЕФОНА». От тут мене порвало!!! Дзвоню ПредседателюЕще

Джерело: Чернігівщина: події і коментарі