В оперативному командуванні «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України спільно з місцевими органами державної влади були проведені заходи з підготовки військовонавчених ресурсів, зокрема в інтересах своєчасного розгортання та функціонування системи територіальної оборони в державі.

У рамках «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» 20 та 21 січня на території полігону у Гончарівському, були проведені основні елементи навчальних зборів із загонами територіальної оборони.

Безпосередньо в польових умовах бійців навчали особливостям та порядку несення служби на блок постах і під час охорони важливих об’єктів. Провели тренування з тактичної підготовки, зокрема тактичного пересування та переміщенням під час ведення вогню, військово-медичної підготовки з надання першої медичної допомоги при невідкладному стані, вогневої підготовки з виконанням вправ стрільб із пістолета Макарова та автомату АК74.

Усі учасники заняття отримали практичний досвід, який в подальшому вони будуть застосовувати при виконанні своїх функціональних обов’язків в підрозділах територіальної оборони.

За словами командирів загонів індивідуальна підготовленість кожного бійця видає добрий результат виконання завдань підрозділом в цілому, тому подібні заходи мають проводитись і в подальшому.

Віталій Кирилов

прес-служба ОК "Північ"