З початку року на водоймах Чернігівщини потонуло 15 чоловік. Переважно нещасні випадки трапляються з дорослими людьми через необережність при риболовлі або перебування у стані алкогольного сп’яніння.17_main

Як повідомив Високому Валу співробітник прес-служби ДСНС України в області Роман Хропатий, хоча купальний сезон в області стартував не так давно але вже є летальні випадки відпочинку на водоймах.

«На Чернігівщині з початку купального сезону потонуло 2 особи. Трагічні випадки зафіксовані в Новгород-Сіверському та Прилуцькому районах. Загиблі виявилися мешканцями міста Києва та Одеської області», — повідомив він.

 

Тому щоб не трапилося трагедії варто пам’ятати наступне:

«Купатися можна на спеціально обладнаних для цього пляжах. Якщо такого поблизу немає, вибирайте безпечне  для купання місце з поступовим схилом та твердим і чистим дном. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях. Не запливайте далеко та ніколи не плавайте наодинці. Ні в якому разі не заходьте у воду у стані алкогольного сп’яніння. А також варто зазначити, що купання дітей повинно відбуватися виключно під наглядом дорослих, які добре вміють плавати. Ні в якому разі також не наближайтеся до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас», — застерігають рятувальники.

Зауважимо, що з відкриттям літнього сезону експертами проводяться відбори та лабораторні дослідження за мікробіологічними показниками води відкритих водойм на території міста Чернігова. Відхилень від вимог за мікробіологічними показниками не виявлено. 

Високий Вал