Місцевою прокуратурою Прилук, спільно з Прилуцьким МВ УСБУ та поліцією в ході проведення спільних заходів в рамках кримінального провадження встановлено, що керівник відділу освіти однієї з райдержадміністрацій області в 2015 році власноруч підписав і скріпив печаткою документи, якими підтверджується виконання будівельних робіт з реконструкції загальноосвітньої школи, які практично не виконувалися.groshi8x6
Про це повідомляє обласна прокуратура.
Внаслідок таких дій з Державного бюджету України безпідставно були перераховані кошти на користь підрядника і завдано збитків державним інтересам більш ніж на 230. тис грн. Зазначеному керівникові повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України. Вирішується питання про відсторонення підозрюваного від займаної посади.
У кримінальному провадженні проводиться комплекс необхідних слідчих (розшукових) дій, спрямованих на повне, всебічне та об'єктивне дослідження всіх обставин кримінального злочину в тому числі і викриття, і залучення до відповідальності співучасників.

vchernigove.info