29 жовтня на Чернігівщині у 14 ОТГ відбудуться перші вибори. І якщо в Тупичівській сільській громаді підготовка до виборів відбувається дійсно відкрито і прозоро, то Талалївська селищна ТВК на чолі представницею ВО «Батьківщина» плювала на Закон України «Про місцеві вибори» щодо відкритості виборів. Про це написали на сайті Чернігівської крайової організації Народного руху України.

Мабуть, на це Талалаївську ТВК надихає сусідство з громадською приймальною місцевої БПП «Солідарність».

Більш того, голова цієї комісії Буша Раїса Миколаївна категорично відмовляється надавати суб'єктам виборчого процесу, для ознайомлення з текстом виборчих бюлетенів згідно зі ст. 74 Закону України «Про місцеві вибори» копію постанови з додатками про їх затвердження навіть за письмовим зверненням суб"ктів виборчого прцесу, мотивую це тим, що бюлетені вже давно затверджені комісією.
І це при тому, що на дошці оголошень цієї виборчої комісії ця, як і всі інші постанови,відсутні, що є грубим порушенням Закону.

Мабуть, цій особі є що приховувати від інших: або власні свої помилки в текстах бюлетенів, або підготовку до маштабної фальсифікації виборів.