На Чернігівщині в більшості населених пунктів вже відбулися сходи сіл, які тривають з середини січня. Зокрема на території 209 виборчого округу народного депутата України Олександра Кодоли сходи сіл відбулися майже у 90 % населених пунктів.

Під час сходів селяни аналізували результати року, що минув, обговорювали плани на майбутнє. Активну участь у цих заходах брала і продовжує брати команда народного депутата України Олександра Кодоли. За цей час його представники в окрузі встигли побувати фактично на кожному такому зібранні сільських громад.

Для представників народного депутата такі зустрічі дуже важливі. Адже тільки лише за безпосереднього спілкування з жителями сіл та селищ можна отримати реальну картину сільського життя, зрозуміти, куди і як краще спрямувати ресурси та зусилля на вирішення нагальних проблем населених пунктів та громад. Та й звітувати їм є про що, адже в окрузі фактично не залишилось населеного пункту, який би не отримав допомогу від народного депутата. А це дитячі та спортивні майданчики, автобусні зупинки та місця відпочинку, медичне обладнання та транспорт для ФАПів, комп’ютерне обладнання для шкіл, ремонти дитячих садочків. Про всі ці та багато інших добрих справ відомо жителям сіл на Ніжинщині, Носівщині, Варвинщині, Срібнянщині, Ічнянщині.

Нагадаємо, що за час своєї каденції народний депутат залучив на розвиток свого округу понад 110 мільйонів гривень. «Наша команда намагається не пропускати жодного сходу сіл. Адже такі зібрання важливі не тільки для селян. Ми отримуємо зворотній зв’язок, аналізуємо інформацію: куди направити зусилля, що необхідно робити, аби наші громади ставали успішними, а життя людей — кращим. Ми показуємо людям, що депутат завжди з ними, що до нього можна завжди звернутися», — говорить Олександр Кодола.

????????????????????????????????????