Цілий рік, з самого моменту створення, Ніжинське комунальне підприємство «Муніципальна служба правопорядку – ВАРТА» знаходилося на вул. Богушевича, 8.  

Як неодноразово зазначав начальник Муніципальної варти Вадим Лаврінець, дана будівля є історичною пам’яткою, дуже стара і потребує суттєвого ремонту. Працівники своїми силами навели тут лад, утеплили приміщення.

Але головний несприятливий момент полягав у тому, що Муніципальній варті доводилося ділити приміщення з Ніжинським міськрайонним Центром пробації.

«Наші працівники розміщувалися по троє в одному кабінеті, що створювало певні незручності. Особливо, коли на прийом приходили люди. Соромно було й перед школярами, які навідувалися до нас на екскурсії», — зауважує В. Лаврінець.

Керівник підприємства аргументовано просив допомоги у Ніжинського міського голови Олександра Кодоли, посилаючись на те, що інспектори повинні працювати у належних умовах. Очільник міста пообіцяв посприяти у даному питанні.

І ось проблему вирішено: з 20 січня поточного року Муніципальна варта отримала нову «прописку» –  підприємство переїхало в інший будинок на цій же вулиці. Точніше, у частину будинку. Тепер воно знаходиться за адресою: вул. Богушевича, 6а/3.  Зверніть увагу, відповідної вивіски тут ще немає.

Раніше у цьому «крилі» розміщувався Фонд соціального страхування. Потім 4 роки воно простояло порожнім.

Муніципальна варта отримала приміщення у безоплатне користування.

На запрошення працівників Муніципальної варти журналіст «УН» завітала до них у гості. Керівник В. Лаврінець разом із заступником В. Сіриком провели невелику екскурсію. Інспектори, які заступили на зміну, зранку відправилися контролювати роботи комунальників з демонтажу безхазяйної споруди.  

Дане приміщення значно відрізняється від попереднього. У кабінетах дуже тепло, затишно і комфортно. Опалювання – централізоване. На стінах – картини, на підвіконнях – кімнатні рослини. Є невелика кімната для відпочинку.

Важливий фактор – площа, яку займає комунальне підприємство. Наразі вона складає 80 кв. метрів, раніше була удвічі меншою.  

«Кабінети не великі, але окремі. І найголовніше – ми тепер не ділимо приміщення з іншою службою. Це суттєвий момент у нашій роботі. Дякуємо міському голові Олександру Кодолі та його команді за всіляку підтримку і розуміння», — підкреслює В. Лаврінець.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора