Ніжинські рокери представили виднограй «Не Здавайся».Mriya-ZHyttya-Ne-Zdavajsya-video-klip-Andrij-Pankevych-Volodymyr-Nyankin-Dmytro-Burkotenko-Kyrylo-Skyrta

Сьогодні, 29 червня, ніжинські рокери Мрія Життя презентували кліп на композицію «Не Здавайся», оригінальна версія якої стала частиною позаминулорічного альбому «Відчуй».

За словами музикантів, у цій відеороботі вони намагались показати внутрішньо прихований потенціал добра людей через призму екології.

«Своїм новим кліпом ми хотіли сказати, що природа такий же живий організм, як і усі ми. Світ природи через серце і розум дитини здатен впливати на людей. Бо саме діти помічають непомітні дорослому оку речі», – розповідає Андрій Панькевич, вокаліст гурту та автор ідеї відео.

Режисером виднограю став Володимир Нянькін, оператором – Дмитро Буркотенко. Зйомки відбулися у рідному для музикантів Ніжині. Головну роль у кліпі виконав десятирічний Кирило Скирта.

Цікаво, що спеціально для кліпу музиканти переписали композицію, зробивши, за їхніми словами, її саунд «більш сучасним і цікавим».

Відеокліп «Не Здавайся».

 

Зазначимо, у лютому 2016 року Мрія Життя презентували дебютний відеокліп на пісню «Не Смій Падати З Ніг».

musicinua.com