21 червня в актовій залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, молодіжний хор університету “Світич" влаштував неймовірний концерт. Адже привід був чудовий — 25-річний ювілей.

Вже чверть цей чудовий колектив з незмінними хомейстрами Людмилою Шумською та Людмилою Костенко прославляють НДУ імені Миколи Гоголя та наш славетний Ніжин на всю Україну та за її межі.

У творчому доробку хору – перемоги у понад 40 фахових Міжнародних та Всеукраїнських хорових конкурсах і фестивалях в Україні, Білорусі, Греції, Італії, Німеччині, Польщі, Сербії, Туреччині, Угорщині, Франції. Тож актову залу заповнили поціновувачі та шанувальники «Світича» та хорового співу.

Неймовірну атмосферу створили неперевершені композиції, що захоплювали дух та радували всіх присутніх. Безліч теплих слів пролунали в цей вечір в залі від гостей.

Привітати ювіляла прийшли, друзі колективу , імениті гості, шановані люди нашого міста. Команда народного депутата України Олександра Кодоли також віддала шану вокалістам та хормейстерам «Світича». Олександр Кодола, який через сесію Верховної Ради України не зміг особисто взяти участь у святкуванні, у своєму відео-зверненні передав привітання колективу хору із святом: «Ваш хор є одним із прикладів того, що любов до мистецтва, пісні, історії своєї країни не просто слова, а сенс усього життя багатьох і багатьох людей. Саме ці якості протягом усіх років існування колективу дозволяли вам успішно виступати на найкращих концертних майданчиках України та Європи, завойовуючи серця слухачів, і прославляючи наш рідний Ніжин! Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, благополуччя, життєвих успіхів. Нехай ваша творчість і надалі не знає кордонів, ллється від серця до серця, від роду до роду, від краю до краю і єднає нас в ім'я щасливого майбутнього України». А помічник народного депутата України Тамара Стратілат вручила Людмилі Шумській та Людмилі Костенко квіти і Подяки від народного депутата.