Ніжин має 2 нових міста-побратими Miasto Dębica та Miasto Olkusz в Республіці Польща.

Цими днями Ніжинський міський голова Олександр Кодола перебуває у Польщі і повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук наступне:

«Від імені Ніжинської міської ради та жителів Ніжина мали честь особисто висловити слова щирої подяки усьому Польському народові за солідарність та безпрецедентну підтримку, яка надається українцям з перших днів повномасштабної збройної агресії росії проти України.

Завдяки допомозі громад міста Дебіце та Олькуш місту Ніжин, який 1,5 місяці знаходився в оточенні ворожих військ та піддавався ракетним бомбардуванням, вдалося уникнути гуманітарної катастрофи та допомогти найбільш вразливим категоріям населення нашого міста та нашим військовим.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Підписання Меморандуму щодо співпраці між нашими містами – це, з одного боку, важливий крок формалізації співробітництва, яке вже налагодилося, а з іншого – це програма дій на найближче майбутнє, яка дозволить нашим містам розпочати різнобічну та взаємовигідну співпрацю між громадами у таких сферах, як економічна, культурна, туристична, освітня, соціальна тощо, а також дасть можливість Ніжинській громаді швидше інтегруватися до європейського середовища та перейняти передові практики Європейського Союзу.

Сердечно дякуємо Пану Бурмістру Miasto Dębica Mariusz Szewczyk та Пану Бурмістру Miasto Olkusz Роману Пясніку за щирий прийом та співпрацю.

І така співпраця завжди залежить від конкретних особистостей. В Дебіце ми маємо великого Друга України — Mariusz Szewczyk.

А в Олькуші — неймовірну волонтерську групу Olkusz pomaga Ukrainie на чолі з Mateusz Kamionka.

Щиро дякую кожному з вас! Слава Україні! Слава Польщі!»

Nizhyn Post