Нещодавно ніжинські сайти облетіла неприємна новина: місток у мікрорайоні Мигалівка, поблизу залізничної станції, розібрали невідомі, поцупивши кілька секцій. Вочевидь, дармовий металобрухт привернув увагу місцевих «любителів» металу. А місток цей дуже необхідний жителям міста, особливо дачникам, які вже відкрили весняний сезон.

З проханням відновити даний об’єкт місцяни звернулись до начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка.

Вже через кілька днів на черговій оперативній нараді начальник комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Володимир Шпак надавав доручення підлеглим: місток відновити негайно, бо люди позбавлені права нормально пересуватися.

Сказано – зроблено. І ось вже ніжинські сайти облетіла добра новина: місток відновлено! Вдячні ніжинці написали: «Від серця до серця. Щиро дякуємо за ремонт мосту».

«Невеликі мости і місточки в Ніжині – це головний біль комунальників, – зауважив інженер по обслуговуванню технічних засобів вулично-шляхової мережі КП «ВУКГ» Сергій Гриценко.

– Місцеві вандали нас просто замучили. Тільки відновимо в одному місці, в іншому вже наробили лиха: то огородження познімали, то секції містків поцупили».

Постійно в цьому смислі потерпає Керосинний міст. В минулому році його оновили в черговий раз. Комунальники звертаються з проханням до жителів міста – щоб вони дбайливо відносилися до майна своєї громади і до Муніципальної варти – щоб карали порушників.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук